Postavite pitanje

Lekari dostupni 24/7.

Video konsultacije

Zakažite termin.

0
Postovani/a,
Pre 5 dana ustanovljeno je da imam upalu desnog jajnika, odradjen je papa test, ultrazvuk i sve je u najboljem redu. Za upalu mi je doktorka dala hemomicin 500mg. Medjutim, nakon treceg dana koriscenja ovog leka pojavilo se blago krvarenje, koje je braonkaste boje, otprilike izgleda kao poslednjeg dana ciklusa i traje vec dva dana. Takodje imam i bolove kao tokom menstruacije i dijareju. Sta mislite da je u pitanju, da li je ovo krvarenje povezano sa lekom ili je nesto drugo u pitanju?
Odgovori (1)
  • Prihvatite odgovor

    subota, avgust 12 2017, 08:37 PM - #Permalink
    0
    Poštovana,

    Moguće da je imate dijareju kao neželjeno dejstvo antibiotika,ali krvarenje nije sigurno tog uzroka,pa predlažem da uzmete probiotik, budete na dijeti dok se stolica ne smiri i odete ginekologu na pregled ponovo,pozdrav
    Odgovor je trenutno minimiziran Pokaži
Vaš odgovor

Best World Bookamker williamhill.com reviewwbetting.co.uk